فروشگاه - تخفیف ویژه به مدت محدود

دسته : اینترنت

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

نویسنده: هدایت عباسی

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده تبلیغات

در این بخش از آموزش شبکه اجتماعی بخش اینترنت ، تاپ سایت 98 به سراغ بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده می رویم.

اگر رمزعبور یا گذرواژه اینستاگرام خود را فراموش کرده اید ، نمی توانید همان رمزعبور را بازیابی کنید ، اما بازیابی حساب کاربری خود با بازنشانی رمز ورود به چیز جدید ، به راحتی امکان پذیر است.

این که آیا رمز ورود اینستاگرام خود را فراموش کرده اید یا به شخص دیگری اجازه داده اید بدون اجازه خود آن را تغییر دهد ، اینستاگرام روشی بسیار ساده برای بازیابی ارائه می دهد.

در این قسمت می خواهیم براحتی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده را بازیابی نماییم. پس با ما باشید.

گذرواژه خود را از وب سایت بازنشانی کنید

ابتدا به وب سایت اینستاگرام بروید ، و سپس روی پیوند "ورود به سیستم" در پایین صفحه کلیک کنید.

حال روی فراموشی رمز عبور (Forgot Password) کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

در مرحله بعد ، نام کاربری ، ایمیل یا شماره تلفنی را که هنگام تنظیم حساب کاربری خود استفاده کرده اید ، تایپ کنید. پس از عبور از بررسی امنیتی ، روی دکمه "تنظیم مجدد رمز عبور" کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

یک پیام الکترونیکی به آدرس موجود در پرونده ارسال می شود که شامل پیوند برای تنظیم مجدد گذرواژه است. هنگام دریافت پیام ، روی دکمه "بازنشانی گذرواژه" یا Reset Password  کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

گذرواژه جدید خود را تایپ کنید (و آن را تبدیل به یک رمزعبور قوی کنید) ، دوباره آن را تایپ کنید تا تأیید شود ، و یک بار دیگر روی "تنظیم مجدد گذرواژه" یا Reset Password  کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

سپس وارد سیستم می شوید و به فید اینستاگرام خود هدایت می شوید. حال پسورد شما تغییر کرد و می توانید از اینستاگرام خود استفاده نمایید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده با اپلیکیشن اینستاگرام

بازنشانی گذرواژه‌تان (بازیابی رمز عبور) از برنامه اینستاگرام به همین سادگی است. ما در اینجا از نسخه Android برای مثال خود استفاده می کنیم ، اما در iPhone یا iPad تقریباً مشابه است.

در زیر ورود به اکانت ، مطلبی نوشته شده : جزئیات ورود به سیستمتان را فراموش کرده اید؟ برای ورود به سیستم راهنمایی دریافت کنید.

روی لینک کلیک نمایید.

با روش های مختلف می توانید رمز عبور خود را بازیابی نمایید از طریق ایمیل ، شماره موبایل و غیره.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

نام کاربری ، ایمیل یا شماره تلفنی را که هنگام ایجاد حساب کاربری خود استفاده کرده اید تایپ کنید و سپس بر روی دکمه "Next" ضربه بزنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

در مرحله بعد ، می توانید اینستاگرام برای شما ایمیل یا پیامک ارسال کند یا اگر تنظیم کرده اید می توانید با استفاده از یک حساب Facebook مرتبط وارد شوید. ما در اینجا قصد داریم به استفاده از پیام ایمیل در اینجا بپردازیم ، اما استفاده از گزینه پیام کوتاه بسیار مشابه است. اگر پیام SMS را انتخاب می کنید ، متنی را با کد دریافت می کنید که می توانید در برنامه تایپ کنید. سپس می توانید یک رمز عبور جدید تنظیم کرده و وارد سیستم شوید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

پس از انتخاب گزینه ایمیل ، یک پیام الکترونیکی را در آدرسی که برای ثبت نام در اینستاگرام خود استفاده کرده اید دریافت خواهید کرد.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

در آن پیام ، روی دکمه "Log In As <username>" ضربه بزنید. روش دیگر ، می توانید روی پیوند "تنظیم مجدد گذرواژه اینستاگرام خود" ضربه بزنید. هر دو شما را به صفحه تنظیم مجدد رمز عبور می آورند.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

رمزعبور جدید خود را تایپ کنید (رمز عبور قدرتمند و امن تبدیل کنید) و سپس روی دکمه "تنظیم مجدد رمز عبور" ضربه بزنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده

حال اکانت اینستاگرام شما بازیابی شد و می توانید وارد حساب خود شوید.

توجه:

شاید ظاهر برنامه اینستاگرام کمی تغییر کرده باشد اما برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام فراموش شده بایستی به همین روش پیش بروید.

برای بازیابی ، ایمیل یا شماره موبایل فرقی نمی کند در هر صورت لینکی برای شما ارسال می شود که باید روی آن کلیک نمایید  رمز جدید وارد نمایید.

موفق باشید.

 

تبلیغات

منبع: howtogeek تاریخ: 1399-12-17 05:40:29
تگ: شبکه اجتماعی اینستاگرام

برای ثبت نظر باید وارد حساب کاربری شوید ورود پس از ورود ، صفحه را رفرش نمایید.

سوالات خود را فقط از طریق کامنت مطرح فرمایید پاسخ داده می شود. سوالات خود را در زیر مباحث مرتبط مطرح فرمایید. متخصصین نیز در پاسخ گویی فعال باشند.

تاپ سایت 98 تاپ سایت 98 تاپ سایت 98