logo
logo
تبلیغ کلیکی تاپ سایت 98

تحلیل بیت کوین 2022

تحلیل بیت کوین 2022
هدایت عباسی ارز دیجیتال

یکی از بهترین کارها برای هر تریدر این است که از تحلیل دیگر معامله گران مطلع شود. این کار باعث می شود با اعتماد بیشتری وارد معامله شود. ما قصد داریم تحلیل بیت کوین و دیگر رمزارزهای مهم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

توصیه:

حتما تحلیل تکنیکال را یاد بگیرید و خودتان نیز تحلیل کنید. سپس سعی کنید از تحلیل تاپ سایت 98 استفاده نمایید. ما هیچ مسئولیتی در برابر معاملات شما نداریم.

تحلیل بیت کوین می 2022

آخرین تحولات بیت کوین 

بیت کوین از میانگین متحرک نمایی 20 روزه 38268 دلار در 5 می May کاهش یافت و به زیر خط حمایت کانال صعودی سقوط کرد. این حرکت همچنین واگرایی مثبت در شاخص قدرت نسبی (RSI) را باطل کرد.

تحلیل بیت کوین

میانگین های متحرک شروع به کاهش کرده اند و RSI به منطقه فروش بیش از حد رسیده است که نشان می دهد فروشندگان کنترل را در دست دارند.

اگر خریدارن نتوانند از این سطح دفاع کنند، این کاهش می تواند به 32,917 دلار برسد. این سطح بسیار مهمی است که باید مراقب آن بود، زیرا اگر شکست بخورد، جفت ممکن است شاهد فروش وحشتناک باشد و توقف بعدی ممکن است 28805 دلار باشد.

اگر قیمت از 34322 دلار افزایش یابد می تواند به میانگین متحرک 20 روزه برسد اگر قیمت از این سطح پایین بیاید، نشان می دهد که این احساس منفی باقی می ماند و معامله گران در رالی می فروشند. این می تواند چشم انداز از سرگیری روند نزولی را افزایش دهد.

اگر خریداران قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه فشار دهند و حفظ کنند، این دیدگاه منفی می تواند در کوتاه مدت بی اعتبار شود. اگر این اتفاق بیفتد، این جفت می تواند به میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) 41466 دلار برسد.

میانگین‌های متحرک نزولی نشان می‌دهد که فروشندگان قدرت را در دست دارند، اما سطوح فروش بیش از حد در RSI نشان می‌دهد که یک احتمال افزایش قیمت در کوتاه‌مدت امکان‌پذیر است.

استاد هدایت عباسی : احتمال افت قیمت تا 10 مرداد 1401 وجود دارد و بیت کوین می تواند تا قیمت های 17 هزار و 12 هزار نیز افت کند. در آینده این تحلیل را آپدیت می کنیم.

نکات مهم در مورد بیت کوین برای تازه کارها

در بخش زیر برای افراد تازه کار، نکات مهمی در مورد بیت کوین خواهیم گفت.

 • بیت کوین یک ارز دیجیتال (رمزارز) است که هیچ بانک یا دولتی آن را کنترل نمی کند
 • بیت کوین از فناوری همتا به همتا استفاده می کند تا نیازی به مرجع خاصی نداشته باشد.
 • ایجاد یا صدور بیت کوین و مدیریت تراکنش ها توسط شبکه انجام می شود.
 • بیت کوین منبع باز است و هیچ کس صاحب آن نیست.
 • در دنیا ارز دیجیتال و بیت کوین پذیرفته شده است اما به دلیل اینکه جدید است نوسان آن بیشتر از دیگر بازارها است. نوسان برای افراد حرفه ای یک مزیت است ولی می تواند برای افراد آماتور مشکل ایجاد کند.
 • بیت کوین دارای یک دفتر کل است که تمامی تراکنش‌های بیت‌کوین را در آن ثبت می‌شود و کپی‌های آن در سرورهای سراسر جهان نگهداری می‌شوند. به هر کامپیوتر یک گره گفته می شود.
 • بانک دارای یک سرور است که مشخص می شود در حساب هر فرد چه مبلغی قرار دارد. اما در مورد بیت کوین، از طریق اجماع این مالیک مشخص می شود.
 • در هنگام خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال باید نهایت دقت را به عمل آورد چون مانند بانک لغو کردن یا برگشت به حساب وجود ندارد. در حین خرید و فروش و مخصوصا انتقال، بسیار دقت کنید.
 • هر ده دقیقه یا بیشتر، تراکنش‌ها توسط ماینرها در یک بلوک ذخیره می‌شود و پس از تکمیل بلوک به به بلاک چین اضافه می‌شود.
 • ارز دیجیتال بیت کوین و دیگر رمزارزها در کیف پول ذخیره و نگهداری می شوند. کیف پول ها نیز انواع مختلفی دارند. می توانند نرم افزاری یا سخت افزاری باشند.
 • برای خرید کمتر از یک بیت کوین می توانید از ساتوشی استفاده کنید که واحد کوچک بیت کوین است.
 • بیت کوین را می توان براحتی از طریق صرافی ها به ریال تبدیل کرد یا با دیگر رمزارزها معاوضه کرد.
 • هدف اصلی بیت کوین این است که افراد بتوانند پول خود را از طریق اینترنت منتقل کنند.

موفق باشید.

عزیزانی که تمایل دارند به تیم نویسندگی تاپ سایت 98 بپیوندند می توانند از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشند. ما بهترین افراد را به تیم خود اضافه خواهیم کرد.

اگر سوال یا نظری دارید در بخش کامنت ها بنویسید.اگر موضوع خاصی مد نظر شماست که در سایت موجود نیست در بخش کامنت ها بنویسید

دوره ارز دیجیتال تاپ سایت 98

منبع: cointelegraph

تگ:

دوره های آموزشی دوره های آموزشی

نظرات کاربران

از دیدگاه مرتبط با موضوع استفاده نمایید.

از تبلیغ سایت یا شبکه اجتماعی خودداری فرمایید.

برای پاسخ گویی بهتر در سایت ثبت نام نمایید و سپس سوال خود را مطرح فرمایید.