logo
logo
تبلیغ کلیکی تاپ سایت 98

تحلیل بیت کوین 2022

تحلیل بیت کوین 2022
هدایت عباسی ارز دیجیتال

یکی از بهترین کارها برای هر تریدر این است که از تحلیل دیگر معامله گران مطلع شود. این کار باعث می شود با اعتماد بیشتری وارد معامله شود. ما قصد داریم تحلیل بیت کوین و دیگر رمزارزهای مهم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

توصیه:

حتما تحلیل تکنیکال را یاد بگیرید و خودتان نیز تحلیل کنید. سپس سعی کنید از تحلیل تاپ سایت 98 استفاده نمایید. ما هیچ مسئولیتی در برابر معاملات شما نداریم.

تحلیل بیت کوین می 2022

آخرین تحولات بیت کوین 

سلام هدایت عباسی هستم و با یک تحلیل دیگر از بیت کوین در خدمت شما عزیزان هستم.

تاریخ تحلیل : 2022/6/19

خریداران تلاش می کنند بیت کوین را بالاتر از حمایت روانی 20000 دلار ببرند اما با مقاومت قوی در 23362 دلار روبرو هستند. این نشان می دهد که فروشندگان تسلیم نشده اند و به فروش خود در رالی ادامه می دهند.

یکی از پرتوهای امید برای خریداران این است که شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطوح بسیار زیاد فروش رفته است. این نشان می دهد که یک تجمع امدادی در کوتاه مدت امکان پذیر است. اگر گاوها قیمت را به بالای 23362 دلار برسانند، جفت btcusdt می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه 26574 دلار برسد.

بیت کوین در کندل هفتگی به مووینگ 200 رسیده است که دارای اهمیت زیادی است و احتمال دارد تا چند هفته آینده در یک محدوده رنج شود و احتمال حرکت صعودی قوی بسیار ضعیف است.

همچنین در تایم فریم ماهیانه نیز به مووینگ 50 رسیده است و باید دید در ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر کندل ماهیانه زیر مووینگ 50 بسته شود وضعیت خطرناک خواهد بود و بیت کوین می تواند به زیر 12 هزار دلار نیز برسد. اما پیش بینی مشکل است و باید صبور بود تا کندل ماهانه بعد 2022/7 شکل بگیرد که می توان ادامه ماجرا را راحت تر پیش بینی کرد.

پیشنهاد ما این است که عجولانه تصمیم نگیرد تا وضعیت بازار مشخص شود و در بهترین قیمت خرید کنید.

اگر در ماه بعد (میلادی 2022/7) کندل دوجی مشاهده شود می تواند حرکت مثبتی شروع شود اما نشانه حرکت صعودی نیست و بازار می تواند رنج شود.

در کل، این تحلیل شخصی من می باشد و سیگنال خرید و فروش نمی باشد. هر تریدر می بایست با تحلیل خود معامله نماید.

نکات مهم در مورد بیت کوین برای تازه کارها

در بخش زیر برای افراد تازه کار، نکات مهمی در مورد بیت کوین خواهیم گفت.

 • بیت کوین یک ارز دیجیتال (رمزارز) است که هیچ بانک یا دولتی آن را کنترل نمی کند
 • بیت کوین از فناوری همتا به همتا استفاده می کند تا نیازی به مرجع خاصی نداشته باشد.
 • ایجاد یا صدور بیت کوین و مدیریت تراکنش ها توسط شبکه انجام می شود.
 • بیت کوین منبع باز است و هیچ کس صاحب آن نیست.
 • در دنیا ارز دیجیتال و بیت کوین پذیرفته شده است اما به دلیل اینکه جدید است نوسان آن بیشتر از دیگر بازارها است. نوسان برای افراد حرفه ای یک مزیت است ولی می تواند برای افراد آماتور مشکل ایجاد کند.
 • بیت کوین دارای یک دفتر کل است که تمامی تراکنش‌های بیت‌کوین را در آن ثبت می‌شود و کپی‌های آن در سرورهای سراسر جهان نگهداری می‌شوند. به هر کامپیوتر یک گره گفته می شود.
 • بانک دارای یک سرور است که مشخص می شود در حساب هر فرد چه مبلغی قرار دارد. اما در مورد بیت کوین، از طریق اجماع این مالیک مشخص می شود.
 • در هنگام خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال باید نهایت دقت را به عمل آورد چون مانند بانک لغو کردن یا برگشت به حساب وجود ندارد. در حین خرید و فروش و مخصوصا انتقال، بسیار دقت کنید.
 • هر ده دقیقه یا بیشتر، تراکنش‌ها توسط ماینرها در یک بلوک ذخیره می‌شود و پس از تکمیل بلوک به به بلاک چین اضافه می‌شود.
 • ارز دیجیتال بیت کوین و دیگر رمزارزها در کیف پول ذخیره و نگهداری می شوند. کیف پول ها نیز انواع مختلفی دارند. می توانند نرم افزاری یا سخت افزاری باشند.
 • برای خرید کمتر از یک بیت کوین می توانید از ساتوشی استفاده کنید که واحد کوچک بیت کوین است.
 • بیت کوین را می توان براحتی از طریق صرافی ها به ریال تبدیل کرد یا با دیگر رمزارزها معاوضه کرد.
 • هدف اصلی بیت کوین این است که افراد بتوانند پول خود را از طریق اینترنت منتقل کنند.

موفق باشید.

عزیزانی که تمایل دارند به تیم نویسندگی تاپ سایت 98 بپیوندند می توانند از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشند. ما بهترین افراد را به تیم خود اضافه خواهیم کرد.

اگر سوال یا نظری دارید در بخش کامنت ها بنویسید.اگر موضوع خاصی مد نظر شماست که در سایت موجود نیست در بخش کامنت ها بنویسید

دوره ارز دیجیتال تاپ سایت 98

منبع: cointelegraph

تگ:

دوره های آموزشی دوره های آموزشی

نظرات کاربران

از دیدگاه مرتبط با موضوع استفاده نمایید.

از تبلیغ سایت یا شبکه اجتماعی خودداری فرمایید.

برای پاسخ گویی بهتر در سایت ثبت نام نمایید و سپس سوال خود را مطرح فرمایید.